Praca > Programista PHP

Programista PHP

Praca ZDALNA

Zadania

  • Tworzenie i rozwój aplikacji typu ERP/CRM/CMS
  • Tworzenie i rozwój platform typu SaaS
  • Tworzenie i rozwój API
  • Udział w ciekawych projektach

Wymagania

  • Co najmniej roczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Bardzo dobra znajomość PHP 7
  • Dobra znajomość baz danych MySQL/PostgreSQL oraz zasad projektowania relacyjnych baz danych
  • Doświadczenie w pracy z frameworkiem Laravel (ew. Symfony)
  • Znajomość JavaScript/HTML/CSS
  • Znajomość systemu kontroli wersji GIT
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji
  • Samodzielność i odpowiedzialność

Mile widziane

  • Znajomość Dockera
  • Testy automatyczne
  • Doświadczenie z Doctrine lub OAuth2
  • Umiejętność organizacji pracy

Oferujemy

  • Wynagrodzenie 4000 - 7000 zł netto w zależności od formy zatrudnienia
  • Pracę w pełni zdalną - wystarczy, że masz dostęp do internetu
  • Całkowicie elastyczne godziny pracy - (jednak minimum 100 godzin miesięcznie)
  • Brak biurokracji - praca w luźnej atmosferze
  • Forma zatrudnienia (umowa) w zależności od preferencji
  • Jeśli nie jesteś w stanie pracować w pełnym wymiarze godzin - jesteśmy elastyczni i możemy wypracować taką umowę aby zadowalała obie strony

Kandydatury nie spełniające powyższych wymagań nie będą rozpatrywane.

Jeśli zainteresowała Cię ta oferta, wyślij swoje zgłoszenie i dołącz do naszego zespołu!

E-mail: kontakt@brandtechnology.pl

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97 roku (Dz. Ust Nr 133 poz. 883) z późniejszymi zmianami."